Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.
mudr. marie a zdeněk komínkovi

Potřebovali jsme poradit, kde si naspořit nějaké peníze na důchod a také něco vnoučatům na školu a v dospělosti na jejich vlastní bydlení. Zároveň jsme již měli nějaké ty prostředky uložené na bankovních účtech a stavebních spořeních. Paní Mejzlíková nám poradila, kam a kolik přesunout, aby se peníze lépe zhodnocovaly. Také doporučila, kam investovat pravidelně volné prostředky, co nám zrovna zbývaly každý měsíc z výplaty. Spolupracujeme spolu již 8 let.
MUDr. Marie a Zdeněk Komínkovi, Třebíč

Bc. milan horký a Ing. pavla kopuletá

Bydleli jsme v nájmu. Konečně jsme mohli daný byt odkoupit. Ale chvíli to vypadalo, že náš sen se rozplyne. V první bance, kde jsme měli účet, nám nechtěli úvěr poskytnout. Obrátili jsme se tedy na specialistu v oboru hypotečních úvěrů paní Danu Mejzlíkovou a ona nám po strastiplném vyjednávání s bankami pomohla náš sen uskutečnit.
Bc. Milan Horký a Ing. Pavla Kopuletá, Náměšť nad Oslavou

Radek a jitka skoupí

S manželkou jsme se přestěhovali do Třebíče a přišli jsme tak o svého poradce. Asi 3 roky nikdo nezrevidoval naše smlouvy a my se v té finanční džungli začali ztrácet. Byla nám doporučena paní Mejzlíková. Na první schůzce se vyptala na naše přání a představy a převzala kupu asi 15ti smluv. Na druhé schůzce nám poradila, jak stávající smlouvy upravit, aby odpovídaly našim požadavkům a na třetí schůzce jsme navrhované změny společně zrealizovali. Nyní se na ni obracíme vždy, když je potřeba.
Radek a Jitka Skoupí, Třebíč