ing. dana mejzlíková

Motto: "Co nemáš rád sám, nečiň ani jinému."
 
Motto 2: „Když se ptali Dalajlámy, co ho na lidech a lidskosti nejvíc překvapuje, odpověděl: "Lidé. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, potom se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, a.. tak nežijí ani v přítomnosti ani v budoucnosti. A žijí tak, jakoby neměli nikdy zemřít, a potom zemřou bez toho, aby předtím žili." (Dalajláma)
 
Motto 3: "Existují jen dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým zítřek. Proto je dnešek tím správným dnem, kdy má člověk milovat, konat a žít." (Dalajláma)

ing. dana mejzlíková

o mně

Ve financích působím od roku 2006, kdy jsem získala inženýrský titul na Mendelově univerzitě v Brně v oboru Finance. Vzdělání jsem si rozšířila o pedagogické minimum. Rozhodovala jsem se, zda se věnovat účetnictví, daňovému poradenství, auditu či vyučování ekonomie na střední škole. Nakonec mě uchvátila myšlenka pomoci lidem zorientovat se na finančním trhu a vyjednat pro ně maximum výhod, které v dané chvíli trh nabízí. V roce 2006 jsem tak začala pracovat pro společnost OVB Allfinanz a o rok později pro společnost Partners. Ještě v témže roce jsem otevřela pobočku Partners v Třebíči, která funguje dodnes a od té doby se rozrostla o další velmi schopné kolegy.
Úspěšně jsem absolvovala zkoušku odborné způsobilosti o doplňkovém penzijním spoření, dále zkoušku podle zákona o spotřebitelském úvěru (skupina I. a III.) a nechybí mi ani zkouška investičního poradce se specializací pro kolektivní investování IP-KI.
Finance mne doprovázejí i v mých dalších aktivitách, neboť jsem členkou dozorčí rady v Denním centru Barevný svět, o. p. s. a také členkou revizní komise Okresní rady Junáka Třebíč.
Založila jsem klub "Nevědomost je drahá - aneb mít informace ve správný čas, na správném místě je k nezaplacení ..." , jehož webové stránky spravuji na www.nevedomostjedraha.cz. Tvoří jakýsi doplněk těchto mých oficiálních stránek.
Ve volném čase se dále věnuji rodině, cestování, četbě knih, hraní deskových her a sebevzdělávání v různých oborech. Ze sportu upřednostňuji plavání a bojové umění aikido. Snažím se, aby můj pracovní život byl ve vzájemné harmonii s životem osobním.

Certifikáty

Absolvovala jsem všechny potřebné zkoušky k tomu, abych mohla klientům poradit v oblasti spotřebitelských úvěrů (na bydlení i neúčelové), investic, penzijního spoření a životního pojištění.